Prodej a pronájem licencí informačních systémů ABRA

Prodej licencí informačního systému ABRA

Standarní formou pořízení software je formou koupě licence. V případě zájmu o tuto formu získání licence je vždy vhodné kontaktovat naše obchodní oddělení.
Obchodník vám podá kvalifikové informace, případně domluví další postup, jak vás podrobně seznámit s produkty, službami a cenami.

Zanalyzujeme vaše potřeby a připravíme pro vás nabídku, která bude obsahovat jak cenu za licenci (licenci je možné zaplatit jednorázově nebo formou splátek), tak přesnou cenu implementace provedenou podle metodologie S.A.F.E.

VŠECHNY náklady budete znát předem a v plné výši. Zajistíme i dodávku dalšího HW nebo SW vybavení.

Ceny licencí pro systémy ABRA G3 (Firebird) a G4 (ORACLE nebo MS SQL Server) Vám rádi sdělíme při osobním jednání. V případě zájmu prosím vyplňte kontaktní formulář.

Pronájem licencí informačního systému ABRA

abra-pronajem

Nabízíme možnost pořízení informačního systému bez počáteční investice do licence, za pevnou, smluvně danou měsíční částku. V ceně je komplet modulů a agend: prodej, nákup, sklad, účetnictví, banka, pokladna, majetek, kniha jízd a pošta za 599,- Kč bez DPH za uživatele a měsíc.

Výhoda je nejen v nulové počáteční investici, ale také v bohatých doprovodných službách, které jsou v ceně poplatku: nárok na získání všech nových verzí software, telefonická i mailová hotline včetně limitovaných servisních zásahů přes Internet a všechna vypsaná hromadná školení i s možností opakování.

ABRA je modulární systém a je možné ji snadno rozšířit o další funkce, které jsou k dispozici doslova do druhého dne.

ABRA je v případě pronájmu licence dodávána s tzv. Start daty, která urychlují zavedení systému, s nímž lze začít pracovat již po doplnění několika základních údajů.

ABRA Akademie nabízí školení, která jsou také v ceně a jsou zaměřená na nainstalování software a jeho zprovoznění v menší firmě. (Na školení je vhodné donést vlastní PC). Podrobnosti a termíny naleznete zde.

K pronájmu licence není potřeba žádných dlouhodobých závazků, uživatel může průběžně zvyšovat i snižovat počet využívaných licencí dle aktuálních potřeb. Podle toho je stanoven měsíční poplatek - jako násobek ceny za jednoho uživatele.

Smlouvu o pronájmu lze vypovědět bez sankcí s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Ani potom nepřichází uživatel o svá data a možnost do nich nahlížet. I po skončení pronájmu získává licenci, která dovoluje neomezené prohlížení jednotlivých dokladů i přehledových sestav. V případě zájmu prosím vyplňte kontaktní formulář.

7oaks a.s. & SEVENOAKS, s.r.o.
Záběhlická 1728/75
106 00 Praha 10 - Záběhlice

mapka zabehlicka75

 


qes 2014 stamp iso9001 gr negqes 2014 stamp iso27001 gr neg

  abra-certifikovanypartner-3d bw

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz