Konzultační služby v oblasti softwaru

Konzultačními službami v oblasti softwaru je v našem pojetí chápán především proces před vlastní produkcí zakázkového software, který představuje sběr požadavků od klienta, úvodní a systémovou analýzu. Kromě obecných konzultačních služeb v oblasti vývoje zakázkového software se specializujeme rovněž na konzultační (implementační a servisní) služby v oblasti podnikových ekonomických/účetních (ERP) systémů.

img konzultace 360x180 01

Konzultační služby tedy představují především tyto přípravné fáze :

Sběr požadavků
Tato aktivita je při přípravě každé analýzy klíčová. Bez detailních požadavků od zákazníka, jen velmi obtížně dosáhneme správného cíle projektu. Proto věnujeme dostatek času cílům, prioritám, algoritmům výpočtů, relevantních norem apod., aby výsledek projektu byl stoprocentní.

Úvodní analýza
Cílem úvodní analýzy je zmapování a popis současných procesů, případně stávajícího informačního systému. Výsledný dokument s návrhem a popisem řešení slouží zadavateli jako podklad k dalšímu rozhodování.

Systémová analýza
Systémová analýza je na platformě nezávislá a slouží k modelování aplikační logiky. Využívají se standardy UML jazyka, pomocí kterého je zachycen logický model připravované aplikace/projektu a také jsou zpracovány návrhy prototypů uživatelského rozhraní.

SEVENOAKS, s.r.o.
Záběhlická 1728/75
106 00 Praha 10 - Záběhlice

mapka zabehlicka75

 


qes 2014 stamp iso9001 gr negqes 2014 stamp iso27001 gr neg

  abra-certifikovanypartner-3d bw

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz