Možnost provozu na virtuálním serveru v cloudu (housingové centrum)

Pronájem platformy pro Váš informační systém ABRA Gx

Informační systém bez starosti o hardware – platform as a service (PaaS)

Se systémy ABRA je možné pracovat doslova odkudkoliv, podmínkou je pouze připojení k Internetu. ABRA je pro takovéto použití nainstalována v datovém centru na serverech poskytovatele hostingu a uživatel k systému přistupuje pomocí vzdáleného připojení. Práce s programem je přitom naprosto shodná, jako kdyby byl systém nainstalován přímo na počítači uživatele a to včetně možnosti vzdáleného tisku nebo správy souborů.

Toto řešení se nazývá Platform as a service nebo PaaS a je pro vás výhodné zejména v tom, že nemusíte investovat do výkonných serverů, zálohovacích a souvisejících systémů a že nemusíte řešit správu celé technologie. Navíc se můžete spolehnout na vysokou úroveň zabezpečení. Proč je výhodné si tuto službu pořídit ?

Pořízením služby od nás získáte jediný kontakt pro řešení jakéhokoliv problému vašeho IT. V době, kdy je efektivita procesů ve firmě klíčovým parametrem pro budování konkurenceschopné společnosti, to oceníte dvojnásob. Navíc ušetříte značné prostředky.

Takovéto řešení například umožňuje velmi koncepční a moderní řešení pro firmu s více středisky nebo práce účetní firmy (nebo jednotlivce) z jiné lokality.

AbraGx-hosting

Získejte více prostředků a času na svoji hlavní podnikatelskou činnost! Pořiďte si ABRA PaaS!
V případě zájmu nás kontaktujte a vyzkoušejte si různé varianty platformy zdarma na 30 dnů!

SEVENOAKS, s.r.o.
Záběhlická 1728/75
106 00 Praha 10 - Záběhlice

mapka zabehlicka75

 

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz