Warning: htmlspecialchars(): charset `a' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/7oaks.cz/www/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 164 služby
Warning: htmlspecialchars(): charset `a' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/7oaks.cz/www/libraries/src/MVC/View/CategoryView.php on line 163

Vývoj software (i mobilních aplikací) na zakázku

Vytváříme špičkový zakázkový software včetně mobilních aplikací na míru tzv. "na klíč" dle požadavků klienta pro tuzemské ale i zahraniční nadnárodní společnosti. Nabízíme i možnost využití vývojářů formou outsourcingu (bodyshoppingu) a to nejen našich kmenových zaměstnanců, ale i ověřených tuzemských a zahraničních vývojářů či či menších vývojářských týmů.

Číst dál: Vývoj software (i mobilních aplikací) na zakázku

Webdesign a tvorba webových aplikací

Poskytujeme služby špičkové internetové reklamní agentury. Zhotovíme moderní a svěží grafický design, zajistíme profesionální kódování webových stránek a vytvoříme kvalitní šablony pro nejrozšířenější open source publikační systémy a eshopy. Samozřejmostí je optimalizace pro vyhledávače a propagace webu. Prohlédněte si naše některé referenční projekty.

Číst dál: Webdesign a tvorba webových aplikací

Outsourcing vývoje a podpora aplikací

Máme zkušenosti s vývojem software formou outsourcingu nebo-li bodyshopingem a to nejen tuzemských ale i zahraničních vývojářů. Garantujeme profesionalitu, flexibilitu, zkušenosti i odhodlanost zvládnout nové výzvy pro naše zákazníky. Jednotlivé vývojáře a zejména další specializované role dokážeme efektivně vytěžovat na více projektech najednou bez ovlivnění harmonogramu prací u klienta.

Číst dál: Outsourcing vývoje a podpora aplikací

Konzultační služby v oblasti softwaru

Konzultačními službami v oblasti softwaru je v našem pojetí chápán především proces před vlastní produkcí zakázkového software, který představuje sběr požadavků od klienta, úvodní a systémovou analýzu. Kromě obecných konzultačních služeb v oblasti vývoje zakázkového software se specializujeme rovněž na konzultační (implementační a servisní) služby v oblasti podnikových ekonomických/účetních (ERP) systémů.

Číst dál: Konzultační služby v oblasti softwaru

Podnikové informační systémy

Nabízíme profesionální konzultační a implementační služby v oblasti ERP & CRM systémů. Jsme certifikovaný implementační partner (ACP) společnosti ABRA Software. Naše služby využívají jak malé a střední tak i velké nadnárodní společnosti v České republice i na Slovensku. Více o nabídce fy ABRA Software.

Číst dál: Podnikové informační systémy

Virtual server hosting - software jako služba (SaaS)

Na vlastní hostingové platformě (WM Ware + MS Server Terminal Services/Linux) nabízíme cenově výhodný hosting zákaznických řešení (především ERP podnikových systémů) na míru s nadstandardní aplikační podporou. Služby v této oblasti nemáme nijak pevně vymezené a každému klientovi nabízíme smluvně zajištěné optimální řešení jeho potřeb a osobní přístup v podpoře.

Číst dál: Virtual server hosting - software jako služba (SaaS)

Správa počítačových sítí - outsourcing

Nabízíme sofistikované outsourcingové služby v oblasti technické správy infrastruktury podnikových informačních systémů. Zaměřujeme se zejména na integrovanou správu středních, větších a rozsáhlých heterogenních sítí (firemních extranetů). Jsme specialisté na optimalizaci provozu a úsporu nákladů podnikových IS. Tyto služby poskytujeme v rámci celé České republiky i Slovenska!

Číst dál: Správa počítačových sítí - outsourcing

Elektromontážní a elektroinstalační práce

V této oblasti se zaměřujeme převážně na projektování a realizaci slaboproudých systémů v malých, středních i velkých objektech a kancelářích. Nejvíce jsou žádány systémy kamerových systémů (CCTV), elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), docházkových/přístupových systémů (EVS) a anténních/satelitních systémů včetně (strukturované) kabeláže.

Číst dál: Elektromontážní a elektroinstalační práce

Návrh a dodávky infrastruktury IS

Dodáváme ověřené a stabilní značkové systémy za velmi konkureční ceny. Dodávky těchto technických prostředků dodáváme obvykle v rámci služeb systémové integrace. Sledujeme aktuální trendy a implementujeme řešení postavená na virtuálních platformách a s ohledem na maximální dostupnost a bezpečnost uživatelských i sdílených firemních dat.

Číst dál: Návrh a dodávky infrastruktury IS

Warning: htmlspecialchars(): charset `a' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/7oaks.cz/www/templates/7oaks/html/modules.php on line 8
Warning: htmlspecialchars(): charset `a' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/7oaks.cz/www/modules/mod_articleplacedanywhere/tmpl/_item.php on line 12

SEVENOAKS, s.r.o.
Záběhlická 1728/75
106 00 Praha 10 - Záběhlice

mapka zabehlicka75

 

Warning: htmlspecialchars(): charset `a' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/7oaks.cz/www/templates/7oaks/html/modules.php on line 8
Warning: htmlspecialchars(): charset `a' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/7oaks.cz/www/modules/mod_articleplacedanywhere/tmpl/_item.php on line 12


qes 2014 stamp iso9001 gr negqes 2014 stamp iso27001 gr neg

  abra-certifikovanypartner-3d bw

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz