Outsourcing vývoje a podpora aplikací

Máme zkušenosti s vývojem software formou outsourcingu nebo-li bodyshopingem a to nejen tuzemských ale i zahraničních vývojářů. Garantujeme profesionalitu, flexibilitu, zkušenosti i odhodlanost zvládnout nové výzvy pro naše zákazníky. Jednotlivé vývojáře a zejména další specializované role dokážeme efektivně vytěžovat na více projektech najednou bez ovlivnění harmonogramu prací u klienta.

img outsourcing 360x180 01

Ne každá na vývoj nespecializovaná společnost dokáže efektivně vytěžovat vlastní tým vývojářů. A i pokud jím disponuje, obvykle mohou nastat situace kdy společnost nemá na nové potřeby ve vývoji dostatečné kapacity anebo mnohdy vývoj vlastních aplikací způsobí, že vývojáři nemají vývojářskou práci dostatečně oborově pestrou a mohou nastat i problémy s udržitelností některých projektů díky fluktuaci vlastních zaměstnanců.

Hlavní výhody outsourcovaného vývoje (tzn. vývoje softwaru na míru dle specifických požadavků zákazníka) jsou:

  • není třeba budovat a udržovat vlastní tým vývojářů
  • možnost získat na projekt i cenově dostupnější a přitom prověřené vývojáře nejen z tuzemska ale i ze zahraničí
  • na projektu vždy pracuje tolik vývojářů, kolik je právě potřeba (velmi flexibilní dimenzování počtu vývojářů i struktury rolí v projektu)
  • možnost využít další specializované role bez potřeby je najímat do týmu (analytici, vývojáři, UI/UX designéři, testeři atd.)
  • smluvně garantované termíny i ceny
  • referencemi ověřené kompetence

SEVENOAKS, s.r.o,
Pod višňovkou 1661/37
140 00 Praha 4 - Krč 

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz