Stavební činnost

Nabízíme služby ve stavebnictví, rekonstrukcích a údržbách budov a pozemků, včetně dokumentací, nutných k provozování daných objektů, a to hlavně prostřednictvím vstřícného jednání s klienty. Máme zkušenosti s realizací nových staveb i s rekonstrukcemi bytových a komerčních objektů. Zaručujeme vysokou kvalitu prováděných prací, vysokou profesionální úroveň jejich provedení a garanci za provedené dílo.

Naše společnost disponuje kvalitními pracovníky různých profesí, takže realizujeme stavby převážně vlastními silami a prověřenými kvalitními subdodavateli. Na speciální dodávky využíváme spolupracující renomované firmy. S námi Vám odpadá nutnost zajišťovat si každou část stavby zvlášť - šetříme Váš čas - zajistíme zakázku od projektu až po závěrečnou kolaudaci. Realizace stavebních prací provádíme v nejvyšším standardu díky vyškoleným a zkušeným pracovníkům i profesionálnímu projektovému řízení.

  • Výstavba nových bytových a nebytových budov (průmyslové haly)

    Standardním provedením stavby domu na klíč klient získává do užívání plnohodnotnou zkolaudovány stavbu včetně obkladů, dlažeb, podlah, int. dveří a zařízení koupelny. U stavby průmyslové haly předáváme komplexní zkolaudovanou stavbu včetně příslušenství potřebné k provozu haly ke konkrétnímu účelu.

  • Rekonstrukce a výstavba komunikací

  • Dodáváme zámkové a betonové dlažby, lité asfalty a živičné asfaltové povrchy, zemní práce a terénní úpravy

  • Inženýrské sítě

    Realizujeme vodovodní a kanalizační řady a přípojky i elektrické přípojky

  • Výkopové práce

    Nabízíme zemní a výkopové práce: zemní a výkopové práce základových pásů – přípojky na inženýrské sítě (vodu, elektriku, plyn, kanalizaci) – stavební přípravy pod bazény a jezírka.
    Zemní výkopové práce se týkají kopaní žump, přípravy terénu pro stavební práce, kopaní rýh, kopaní základů. Úpravu terénu poskytujeme i klientům plánující rekultivaci pozemků, bazénů, plotů, zahrad a parkovišť.

  • Demoliční služby

    Poskytujeme kompletní služby a servis při demolici, demontáži budov, skladů a průmyslových staveb s ohledem na statiku budovy, na detailnější a přesnější bourací práce používáme bourací kladivo. Při pracích dbáme na ekologickou likvidaci odpadů.
    V stavebních objektech, domech, bytech a areálech, v kterých je potřebná asanace celých budov a nebo jejich části, kde podmínky neumožňují nasazení techniky, vykonáváme ruční bourací práce. Jedná se o sekaní, přírazy, bourání příček, bytových jader, demontáž oken a dveří, apod.

  • Odvoz odpadu

    Našim klientům zajistíme odvoz a likvidaci stavebního, bio a smíšeného odpadu prostřednictvím velkokapacitních kontejnerů s objemem 3, 5, 7 a 9 m3. V případě, že nemáte ve svém okolí možnost využívat sběrný dvůr zdarma, nabízíme Vám alternativní řešení.

  • Instalatérské, topenářské a plynařské práce

    Provedeme odbornou montáž a údržba rozvodů SUV a TUV, montáž a údržba rozvodů ÚT, čištění kanalizace a odpadů (strojní, ruční, tlakové, kamerové), rozvody a montáž plynových zařízení, vzduchotechnika

  • Plánování, revize, zkoušky a kontroly

    Projektování pozemních staveb, dopravních a inženýrských staveb, statika budov, stavební dozor
    revize elektroinstalace - v objektech třídy A a B bez omezení kV
    revize elektrických spotřebičů a ručního nářadí
    revize hromosvodů (LPS)
    revize plynových instalací a zařízení
    revize a pasportizace komínů a ostatních kouřovodů
    tlakové zkoušky vodoinstalace vč. zkoušek těsnost

7oaks a.s. & SEVENOAKS, s.r.o.
Záběhlická 1728/75
106 00 Praha 10 - Záběhlice

mapka zabehlicka75

 


qes 2014 stamp iso9001 gr negqes 2014 stamp iso27001 gr neg

  abra-certifikovanypartner-3d bw

Design a Joomla šablonu dodalo cr8.cz